Elektro pneumatski čekić - bušilica SDS-Plus Stanley FME1250K , FatMax, 1250W
AKCIJA
  • Stanley elektro pneumatski čekić FME1250K , FatMax, SDS-Plus, 1250W
    FME1250K Stanley osobine i prednosti:
    Visoka udarna energija omoguc´ava efikasno bušenje i rezanje betona i agregata.
    3 načina rada (bušenje čekic´em, bušenje, dlijetanje)
    Indikator trošenja četkica pomaže u planiranju održavanja
    Idealan za prihvat i probijanje rupa u betonu i zidovima
    Prekidač za lako podešavanje željenog režima rada
    Zaustavljanje dubine za tačno izvršen višestruki rad
    Snažni motor snage 1.250 V za efikasan rad
    Karakteristike:
    Brzina u praznom hodu (o / min): 0 – 850
    Prihvat: SDS-Plus
    Maksimalni kapacitet bušenja (drvo) (mm): 40
    Maksimalni kapacitet bušenja (metal) (mm): 13
    Maksimalni kapacitet bušenja (zidanje) (mm): 32
    Broj brzine u praznom hodu (ipm): 0 – 4.100
    Pojedinačna udarna energija (EPTA 05/2009) (J): 3.5J
    Snaga snimanja (V): 1250
    Težina (kg): 5.4
    Obim isporuke:
    FME1250K Stanley
    Bočna drška
    Graničnik
    Kofer
    Burgije 8, 10 mm
    Dleto
    Stezna glava
  • Prilog Cena Opis
Cena: 24.840,00 RSD
DODAJ U LISTU ŽELJA
Cena:
24.840,00 RSD
DODAJ U LISTU ŽELJA
Slični proizvodi
ISKRA elektropneumatski čekić 1500W
Nema na stanju