Električna čekić-bušilica SDS+, 1050W – RYOBI RSDS1050-K
  • Električna čekić-bušilica SDS+, RYOBI RYOBI RSDS1050-K ima pneumatski udarni mehanizam koji joj obezbeđuje energiju udara do 3,6 J. Idealna je za bušenje u kamenu i betonu. Motor od 1050 W obezbeđuje 0-950 obrtaja u minuti i 0-4000 udaraca u minuti – nudi izuzetne performanse bušenja. Kompaktan i lagan L-oblik omoguc´ava pristup blizu radnog prostora i nudi bolju ravnotežu. Izbor sa 3 funkcije: brzo bušenje i bušenje sa čekic´em, rad sa čekic´em i dletom. Maksimalni prečnik bušenja u beton (burgija) promera do fi-26 mm.
    Proizvođač
    RYOBI
    Napon
    230V
    Snaga
    1050 W
    Tip stezne glave
    SDS Plus
    Udarna energija
    3,6 J
    Maksimalan broj udaraca
    0-4000 (u/min)
    Maksimalni broj obrtaja
    0-950 (ob/min)
    Maksimalni prečnik bušenja
    Beton – 26 mm
    Težina
    7 kg
    Težina pakovanja
    7,45 kg
  • Prilog Cena Opis
Cena: 16.236,00 RSD
DODAJ U LISTU ŽELJA
Cena:
16.236,00 RSD
DODAJ U LISTU ŽELJA
Slični proizvodi
Elektro pneumatski čekić - bušilica SDS-Plus Stanley FME1250K , FatMax, 1250W
Nema na stanju
AKCIJA
Cena:
RSD
Udarni čekić (SDS+) - GRAPHITE 58G528
Nema na stanju
RSD
ISKRA ERO elektropneumatska bušilica 1250W